Instruktor

Instruktor wspinaczki

Michał Bilko

Urodzony w 1983 roku w Lublinie, zamieszkały na stałe
w Krakowie. Instruktor wspinaczki, fotograf górski, członek UIAA – International Climbing and Mountaineering Federation, członek Klubu Wysokogórskiego Kraków.

Instruktor wspinaczki sportowej – uprawnienia państwowe.

 
Wspinaczka jest dla mnie życiową pasją, która daje mi poczucie wolności, przenosząc w świat gdzie liczy się tylko tu i teraz. Podczas wspinania jestem zaangażowany całym sobą tylko w to co przede mną, powyżej mnie, w trudności drogi. Jestem zdania że wspinanie, przede wszystkim musi być przyjemne, dawać radość, satysfakcję ale co najważniejsze, musi być uprawiane „z głową”.

Wspinam się blisko 14 lat, w skałach, w górach, w lodzie, w mikście, latem, zimą, na drogach sportowych, na własnej asekuracji. Jednakże najbardziej upodobałem sobie letnie wspinanie wielowyciągowe w górach. Wspinanie w połączeniu z poczuciem przestrzeni i niesamowitymi widokami sprawia mi najwięcej przyjemności, oraz jest dobrą okazją do wykonania fajnych zdjęć.

Jako instruktor chciałbym pokazać Ci wspinanie które przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa daje ogromną frajdę i jest wspaniałą przygodą.

Pozdrawiam.